עורך.ת דין?
לשליחת תיק
לחץ.י כאן
שאלות נוספות?
אנחנו כאן עבורכם
עורך.ת דין?
לשליחת תיק לחץ.י כאן
שאלות נוספות?
אנחנו כאן עבורכם
לובי סוגי תביעות ליקויי בנייה

ג'סטיס - הבית של התובעים בישראל

תביעות ליקויי בניה

דף הבית / לובי סוגי תביעות – ליקויי בניה

אלפי תובעים כבר יודעים: ליקויי בניה ואיחור במסירה לא תובעים בלי מומחי ג'סטיס מבית מיטב

הגוף המוביל בישראל בתחום ההשקעות בהליכים משפטיים

מימון הוצאות משפטיות

ליקויי בניה בישראל הפכו למכת מדינה! הקבלן השאיר אתכם עם ליקויים חמורים או מסוכנים, בשווי מאות אלפי שקלים ויותר?

תביעות ליקויי בניה או איחור במסירה הן עניין יקר ומורכב –  קבוצת ג'סטיס מבית מיטב מציעה מימון חוות דעת הנדסיות וכיסוי עלויות מלא בתביעות ליקויי בניה ואיחור במסירה שנמצאו מוצדקות.

אם אתם סובלים מנפילת אריחים חיצוניים בבניין חדש, איחור במסירת דירה חדשה, ליקויי בניה באיטום, חשמל, ליקויים בשטחים המשותפים בבניין חדש, או מכל ליקוי חמור ומסוכן אחר בנכס חדש – מגיע לכם ג'סטיס

 

הסיכון עלינו: קבוצת ג'סטיס פועלת על בסיס הצלחה בלבד! אנחנו בקבוצת ג'סטיס מבית מיטב מאמינים בשקיפות ופועלים מתוך שליחות חברתית, לכן הקרן מקבלת בחזרה את השקעתה אך ורק במקרה של זכייה. באם התביעה הפסידה הלקוח לא נדרש להחזיר דבר מהכסף שהקרן העניקה

מימון תביעות ליקויי בניה ואיחור במסירה - מה זה?

סימן שאלה

מימון משפטי הוא שיטה מימונית המכסה הוצאות משפטיות שונות ומגוונות, החל מאגרות וכלה בחוות דעת מומחים יקרות עבור תובעים שנטל ההוצאות הכבד ישפיע עליהם. מרבית הקרנות למימון הליכים משפטיים מתמקדות בהשקעה בתביעות והליכים משפטיים בין תאגידים וחברות ענק: קבוצת ג'סטיס היא חלוצה עולמית בתחום המימון המתרכזת בתביעות נזיקין – כולל תביעות נזק לרכוש.

ג'סטיס פועלת לשינוי מאזן הכוחות המסורתי בתחום המשפט ומסייעת לאלפי רוכשי דירות חדשות הסובלים מליקויי בניה לזכות בפיצויים של מאות מיליוני שקלים במצטבר מדי שנה. אז למה אתם מחכים?

אלפי 0
תביעות נבחנות
על ידינו מידי שנה
עשרות 0 מ'
ש"ח
מושקעים ע"י ג'סטיס בתביעות
בכל שנה
800 0 מ'
ש"ח
פיצוי צפוי בתביעות
שנתמכו ע"י ג'סטיס
98% 0
שביעות רצון בקרב
לקוחות ג׳סטיס

אלפי לקוחות, אלפי ניצחונות!

היתרונות של מימון משפטי בתביעות ליקויי בניה

וי אישור

ג'סטיס מסייעת במציאת אנשי מקצוע איכותיים למלאכה, כדי למקסם את פוטנציאל התביעה.

חוות דעת הנדסיות, שכר טרחת עורך דין, אגרות בית משפט, איתור ליקויים נוספים ברי פיצויי – אלו רק חלק מהפעולות היקרות שנדרשים תובעי ליקויי בניה לממן. כל אלה לא רק משיתים עליהם הוצאות כלכליות משמעותיות, אלא גם אתגר אמיתי במציאת ואיתור מומחים ובעלי מקצוע בעלי שם – משימה קריטית היות וחוות דעת איכותיות עומדות בלב התביעה ולהן הכוח להכריע אותה. 

וי אישור

ג'סטיס מכסה עבורכם את כל עלויות העמדת התביעה, בשיטת לא פוצית – לא שילמת.

המודל מבוסס ההצלחה של ג'סטיס עוזר לנפגעים ותובעים לקבל את יומם בבית המשפט ולזכות בפיצוי מקסימלי בלי לשבור חסכונות ובלי סיכון. מימון תביעות משפטיות מצטרף לעיתים קרובות, להוצאות שוטפות של הנפגע כמו גם להוצאות שעליו להוציא על מנת לטפל בנזקים שנגרמו לו. הרי במקרים של איחור במסירה למשל נידרשים הרוכשים לממן שכר דירה והוצאות מחייה נוספות בלתי צפויות, או מציאת סידור זמני יקר בלתי מתוכנן. 

ג'סטיס TV

איך זה עובד?

אתר אינטרנט

אתם פונים

ספרו לנו מה אתם צריכים. הפנייה אלינו נעשית בצורה דיגיטלית, קלה ומהירה

documents search

אנחנו מנתחים

נעבור על הפרטים במהירות, ונגבש את המענה המתאים ביותר עבורכם
חץ שמאלה
נתיב שמאלה
תנוחת יוגה

יוצאים לדרך

התיק שלכם יוצא לדרך, ואתם מקבלים ראש שקט עד לפיצוי הסופי

אנחנו בג'סטיס נדאג עבורכם לכל מה שחשוב

רזומה

אלפי תביעות שונות

נבחנות ונתמכות ע"י ג'סטיס
מידי שנה

בנק

עשרות מיליוני ש"ח

ניתנים ע"י ג'סטיס לצורך כיסוי הוצאות משפט והקדמת פיצוי בכל שנה

כסף

800 מיליון ש"ח

פיצויים צפויים לתובעים בתביעות שנתמכו ע"י ג'סטיס עד היום

תג

98%

שביעות רצון בקרב
לקוחות ג'סטיס

שאלות ותשובות

קבוצת ג'סטיס מבית מיטב עוזרת לנפגעים ולתובעים לזכות בפיצויים הגבוהים ביותר ולהשיג צדק – במהירות, בקלות ובלי להוציא כסף, ודואגת עבורכם לכל מה שחשוב:

ג'סטיס גם משקיעה בתביעה שלכם ומכסה במקומכם את כל העלויות (כולל חוות דעת, אגרות בית משפט ועוד), כדי שתוכלו לזכות בפיצויים גבוהים – בלי להוציא שקל מהכיס;

גם מקדימה עבורכם חלק מהפיצויים להיום, כדי שתוכלו לשמור על איכות חיים גבוהה לאורך תקופת ניהול ההליך ולא תצטרכו להתפשר על סכומים נמוכים רק בשל לחץ כלכלי וגם מספקת לכם חוות דעת מהמומחים המובילים בישראל, כדי שהתביעה שלכם תהיה הכי איכותית, חזקה ובעלת הסיכויים הגבוהים ביותר לנצח.

מעבר לכל זה, ג'סטיס מעניקה לכם עוד שורה של שירותים נלווים, מאיסוף חומרים ועד הסעות לדיונים, כדי להעניק לכם ראש שקט מהרגע הראשון ועד לסיום התיק.

את כל זה, קבוצת ג'סטיס עושה על בסיס הצלחה בלבד. לא פוציתם? לא שילמתם! וכל מה שקיבלתם מאיתנו – נשאר שלכם.

חשוב להדגיש: קבוצת ג'סטיס אינה עוסקת במתן הלוואות, ואינה מעניקה ייעוץ או שירות משפטי.

קרן ג'סטיס היא זרוע ההשקעות בהליכים משפטיים של קבוצת ג'סטיס. קרן ג'סטיס היא הגוף הגדול בישראל בתחום. קרן ג'סטיס גם משקיעה בתביעה שלכם ומכסה במקומכם את כל העלויות המשפטיות, וגם מקדימה עבורכם חלק מהפיצויים להיום לצרכי מחייתכם בזמן ניהול ההליך. קרן ג'סטיס מעניקה לכם 100% ביטחון ו-ודאות: לא פוציתם? לא שילמתם! וכל מה שקיבלתם מאיתנו – נשאר שלכם!

למידע נוסף, לחצו כאן ועברו לאתר קרן ג'סטיס. 

ג'סטיס אקספרטס היא זרוע המומחים וחוות הדעת של קבוצת ג'סטיס. אקספרטס עובדת לצד המומחים הבכירים בישראל, ודואגת שהתביעה שלכם תבוסס על חוות הדעת האיכותיות ביותר (ניתן לקבל כיסוי לעלויות חוות הדעת מקרן ג'סטיס). בנוסף, אקספרטס מעניקה שורה של שירותים משלימים, מאיסוף חומרים ועד הסעות לדיונים, כדי לתת לכם ראש שקט – מהרגע הראשון ועד לסיום התביעה.

למידע נוסף, לחצו כאן ועברו לאתר ג'סטיס אקספרטס. 

כל שירותי קבוצת ג'סטיס, כולל שירותי קרן ג'סטיס ושירותי ג'סטיס אקספרטס, ניתנים ללא תשלום מראש, היינו על בסיס הצלחה בלבד. לא פוציתם? לא שילמתם! וכל מה שקיבלתם מאיתנו – נשאר שלכם!

קבוצת ג'סטיס הוקמה ע"י עו"ד אוהד גרינוולד, עו"ד אסף גרינוולד, פרופ׳ עדי איל ובית ההשקעות מיטב, מהגדולים בישראל, שהינו השותף המרכזי בחברה. נכון לשנת 2022, בקבוצת ג'סטיס עובדים כ-15 עובדים במשרה מלאה, רובם עורכי דין בעברם.

גלילה לראש העמוד