שאלות ותשובות

אקספרטס מציעה חוויה חדשה בתחום חוות הדעת, לעורכי דין ולתובעים. אקספרטס מהווה Shop Stop One ומעניקה ליווי מלא – החל משלב איסוף התיעוד הרפואי ועד למסירת חוות הדעת, תוך שילוב של יכולות טכנולוגיות ותפעוליות חדשות, החוסכות זמן ומאמץ מרובים מחד ומאפשרות קבלת מוצר איכותי מאידך.

אקספרטס עובדת רק לצד רופאים בכירים ובעלי מוניטין, אשר זכו להערכת ולאמון בתי המשפט. לצוות אקספרטס ניסיון מצטבר של עשרות שנים וטיפול באלפי תיקים בתחומי הרשלנות הרפואית ונזקי הגוף.

מה לא? הטכנולוגיה, היכולות התפעוליות והתהליך הייחודי שפיתחה אקספרטס, לצד שיתוף הפעולה עם קרן ג'סטיס, מבטיחים שחוות הדעת של אקספרטס יעמדו בסטנדרט המקצועי הגבוה של קרן ג'סטיס ויסופקו במקרים בהם התיק נשען על יסודות מדיקו-לגאליים מספקים, ולא במקרים חלשים או גבוליים. בנוסף, פורטל אקספרטס מאפשר לעורך הדין חוויית משתמש חדשה בעבודה מול תיעוד רפואי. הגישה לפורטל ניתנת בכל תיק, ללא עלות נוספת.

מעט מאוד. אקספרטס מציעה עיבוד של התיעוד הרפואי ובדיקה ראשונית שלו ע"י הצוות הרפואי, תוך טעינתו בפורטל אקספרטס ומתן גישה ומתן גישה אליו לעורך הדין (החוסך לעורכי הדין זמן וטרחה רבים), בעלות מסובסדת של 600 ש"ח בלבד (כולל מע"מ).

לאחר מכן, ככל שנמצא "קייס" מבחינה רפואית, התיק מועבר לעיון אצל מומחה רפואי חיצוני, המיועד לכתוב את חוות הדעת (עלות חוות הדעת המלאה נמסרת מראש, והיא משתנה בהתאם לזהות המומחה ולנתוני התיק).

במרבית המקרים אין עוד סכום הנדרש לתשלום – למעט במקרים של מומחים ספציפיים, עליהם נודיע מראש, או במקרים בהם נדרשת בדיקה פיזית (גם אז, מדובר בעלות מסובסדת עבור התובע), או במקרים בהם לא נמצא "קייס" ובכל זאת התובע ועורך דינו מעוניינים בבדיקה של מומחה ספציפי.

כמובן, התובע יכול (אבל לא חייב) לשלם מכיסו את עלות חוות הדעת המלאה. התובע מוזמן לפנות באמצעות עורך דינו לקרן ג'סטיס, כדי לקבל השקעה שתכסה עבורו את כל עלויות חוות הדעת ויתר עלויות התביעה כמובן. במקרה זה, קרן ג'סטיס גם תוכל להשיב לתובע את הסכום הראשוני ששילם מכיסו.

בהחלט לא. בהתאם למדיניות שלנו, אקספרטס לא מספקת חוות דעת "בכל מחיר", אלא במקרים בהם קיימים רשלנות ונזק מספקים, ולא במקרים גבוליים או חלשים.

בוודאי! לאחר ביצוע החיבור למומחה, עוה"ד יכול לקיים קשר ישיר עם המומחה, בכל עניין, לרבות באמצעות פורטל אקספרטס.

כחודש ממתן העיון הראשוני המורחב.

אקספרטס עובדת רק לצד מומחים בכירים, בעלי ניסיון ממשי ומוניטין, אשר זכו להערכת ולאמון בתי המשפט השונים. ניתן למצוא ביניהם ראשי מחלקות, מנתחים בכירים, חוקרים ועוד. מומחי אקספרטס יכתבו חוות דעת בהם, לדעתם, המקרה נשען על יסודות מדיקו-לגאליים מספקים.

בהחלט. כל תובע רשאי לשלם בעצמו עבור חוות הדעת המלאה (ניתן גם לשלם בתשלומים), ולחילופין רשאי לפנות לקרן ג'סטיס בבקשת השקעה, דרך אקספרטס. קרן ג'סטיס מעניקה הנחה מיוחדת כאשר חוות הדעת מסופקת באמצעות אקספרטס.