שאלות ותשובות

קבוצת ג'סטיס מהווה One Stop Shop ראשון מסוגו עבור עורכי דין ולקוחותיהם, הכולל שירותי השקעות בהליכים משפטיים, חוות דעת מומחים, איסוף תיעוד רפואי ועוד – תחת קורת גג אחת.

קבוצת ג'סטיס היא גוף עם נשמה חברתית – והיא הראשונה והיחידה מסוגה בישראל. קבוצת ג'סטיס אינה עוסקת במתן הלוואות, ואינה מעניקה ייעוץ או שירות משפטי.

קרן ג'סטיס היא זרוע ההשקעות בהליכים משפטיים של קבוצת ג'סטיס, והיא הגוף הגדול בישראל בתחום.

קרן ג'סטיס מכסה במקום התובע את כל הוצאות התביעה (חוות דעת, מקדמות שכ"ט, אגרות בימ"ש, שכר מגשרים ובוררים ועוד) – ומאפשרת לעוה"ד לייצג בכל תביעה ראויה, ללא קשר למצבו הכלכלי של התובע, ולהגיש בשמו את התביעה האיכותית ביותר;

ובמקרים של פגיעה קשה, קרן ג'סטיס מקדימה לתובע חלק מהפיצוי להיום, כדי להעניק לו ולעוה"ד המייצג את אורך הנשימה הדרוש כדי להשיג את הפיצוי ואת שכר הטרחה הגבוהים ביותר.

ג'סטיס אקספרטס היא זרוע המומחים וחוות הדעת של קבוצת ג'סטיס.

ג'סטיס אקספרטס מספקת חוות דעת בתחומי הרשלנות והנזק ממומחים בכירים, אשר נהנים ממוניטין רב ומהערכת בתי המשפט.

בנוסף, ג'סטיס אקספרטס מפעילה את פורטל אקספרטס, המעניק לעורכי הדין חוויית משתמש חדשה בעבודה מול תיעוד רפואי וצדדים שלישיים הקשורים לתיק, ומבטיח תהליך מקצועי, יעיל ואיכותי.

כמו כן, ג'סטיס אקספרטס מספקת שורה של שירותים נלווים – מאיסוף תיעוד רפואי ועד הסעות לדיונים – אשר חוסכים לכם זמן ומאמץ, ומאפשרים לכם להתמקד כמייצגים במה שחשוב באמת.

שירותי קרן ג'סטיס ומרבית שירותי ג'סטיס אקספרטס ניתנים ללא תשלום מראש, היינו על בסיס הצלחה (אקספרטס כן גובה תשלום בגין איסוף תיעוד רפואי, בהתאם לדרישת המוסדות הרפואיים, ותשלום סמלי של כמה מאות שקלים עבור בדיקה ראשונית של התיק).

לפרטים נוספים, צרו איתנו קשר.

קבוצת ג'סטיס הוקמה ע"י עו"ד אוהד גרינוולד, עו"ד אסף גרינוולד, פרופ' עדי איל ובית ההשקעות מיטב, מהגדולים בישראל, שהינו השותף המרכזי בחברה. נכון לשנת 2022, בקבוצת ג'סטיס עובדים כ-15 איש במשרה מלאה, רובם עורכי דין לשעבר.