שאלות ותשובות

קבוצת ג'סטיס מבית מיטב עוזרת לנפגעים ולתובעים לזכות בפיצויים הגבוהים ביותר ולהשיג צדק – במהירות, בקלות ובלי להוציא כסף, ודואגת עבורכם לכל מה שחשוב:

ג'סטיס גם משקיעה בתביעה שלכם ומכסה במקומכם את כל העלויות (כולל חוות דעת, אגרות בית משפט ועוד), כדי שתוכלו לזכות בפיצויים גבוהים – בלי להוציא שקל מהכיס;

גם מקדימה עבורכם חלק מהפיצויים להיום, כדי שתוכלו לשמור על איכות חיים גבוהה לאורך תקופת ניהול ההליך ולא תצטרכו להתפשר על סכומים נמוכים רק בשל לחץ כלכלי וגם מספקת לכם חוות דעת מהמומחים המובילים בישראל, כדי שהתביעה שלכם תהיה הכי איכותית, חזקה ובעלת הסיכויים הגבוהים ביותר לנצח.

מעבר לכל זה, ג'סטיס מעניקה לכם עוד שורה של שירותים נלווים, מאיסוף חומרים ועד הסעות לדיונים, כדי להעניק לכם ראש שקט מהרגע הראשון ועד לסיום התיק.

את כל זה, קבוצת ג'סטיס עושה על בסיס הצלחה בלבד. לא פוציתם? לא שילמתם! וכל מה שקיבלתם מאיתנו – נשאר שלכם.

חשוב להדגיש: קבוצת ג'סטיס אינה עוסקת במתן הלוואות, ואינה מעניקה ייעוץ או שירות משפטי.

קרן ג'סטיס היא זרוע ההשקעות בהליכים משפטיים של קבוצת ג'סטיס. קרן ג'סטיס היא הגוף הגדול בישראל בתחום. קרן ג'סטיס גם משקיעה בתביעה שלכם ומכסה במקומכם את כל העלויות המשפטיות, וגם מקדימה עבורכם חלק מהפיצויים להיום לצרכי מחייתכם בזמן ניהול ההליך. קרן ג'סטיס מעניקה לכם 100% ביטחון ו-ודאות: לא פוציתם? לא שילמתם! וכל מה שקיבלתם מאיתנו – נשאר שלכם!

למידע נוסף, לחצו כאן ועברו לאתר קרן ג'סטיס. 

ג'סטיס אקספרטס היא זרוע המומחים וחוות הדעת של קבוצת ג'סטיס. אקספרטס עובדת לצד המומחים הבכירים בישראל, ודואגת שהתביעה שלכם תבוסס על חוות הדעת האיכותיות ביותר (ניתן לקבל כיסוי לעלויות חוות הדעת מקרן ג'סטיס). בנוסף, אקספרטס מעניקה שורה של שירותים משלימים, מאיסוף חומרים ועד הסעות לדיונים, כדי לתת לכם ראש שקט – מהרגע הראשון ועד לסיום התביעה.

למידע נוסף, לחצו כאן ועברו לאתר ג'סטיס אקספרטס. 

כל שירותי קבוצת ג'סטיס, כולל שירותי קרן ג'סטיס ושירותי ג'סטיס אקספרטס, ניתנים ללא תשלום מראש, היינו על בסיס הצלחה בלבד. לא פוציתם? לא שילמתם! וכל מה שקיבלתם מאיתנו – נשאר שלכם!

קבוצת ג'סטיס הוקמה ע"י עו"ד אוהד גרינוולד, עו"ד אסף גרינוולד, פרופ׳ עדי איל ובית ההשקעות מיטב, מהגדולים בישראל, שהינו השותף המרכזי בחברה. נכון לשנת 2022, בקבוצת ג'סטיס עובדים כ-15 עובדים במשרה מלאה, רובם עורכי דין בעברם.